Atpakaļ uz produkciju «Mutes skalojamie līdzekļi - Balzami Albadent»

"Albadent" Balzams-skalotājs mutes dobumam ALBAVIT ar balināšanas efektu

3.20 EUR4.10

Cena:

Pateicoties karbamīda peroksīda sastāvam balzamā, notiek maiga zobu emaljas balināšana. Balzams mutes dobumam aktīvi izdalīts skābeklis, noņem zobu aplikumu un pigmenta plankumus, kas rodas smēķējot vai dzerot kafiju. Piparmētras ēteriskā eļļa pastiprina antiseptisko iedarbību. Tonizē un atsvaidzina mutes dobumu.

Balzams Albavit

Darbība:
  • Zobu balināšana, izmantojot balzamu notiek nebojājot emalju un nekairinot gļotādu, pateicoties aktīvo ingredientu precīzi dozētai koncentrācijai 
  • Balzams papildus veic antiseptisku darbību, ko nosaka peroksīda un piparmētras ēteriskās eļļas klātbūtne ar savām dezinficējošām un pretiekaisuma īpašībām
  • Piparmētras ēteriskās eļļas, kopā ar piparmētras pārtikas aromatizatoru patīkami tonizē un atsvaidzina mutes dobumu, novērš nepatīkamu smaku, uzlabo Jūsu garastāvokli.
Lietošanas pamācība:

Ar viena vāciņa saturu skalot muti 30 sekundes. Nenorīt!. Lietojiet katru dienu 1-2 reizes pēc ēšanas 2-3 nedēļas. Atkārtot kursu pēc 3 mēnešiem. Lai uzlabotu zobu stāvokli, ieteicams lietot kopā ar pretkariesa balzamu "Vesna F"

Sastāvs:

Karbamīda peroksīds, ksilitols, hidroksietilceluloze, polioksietilēna sorbitānmonooleāts, nātrija benzoāts, parabēni, pārtikas garšvielas, piparmētru ēteriskā eļļa, destilēts ūdens.

Tilpums (ml):
400
Derīguma termiņš:
24
Artikuls:
15 k

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast