Zobu pastas Albadent

Rādīt visas preču grupas

Ārstnieciski – profilaktiskās zobu pastas- pastas papildus tīrīšanai un atsvaidzināšanai satur komponentus mutes dobuma saslimšanu ārstēšanai un profilaksei.

Higiēniskās zobu pastas- pastu uzdevums ir mehāniski notīrīt zobus no mīkstā zobu aplikuma un atsvaidzināt elpu.

Pretkariozās zobu pastas: galvenās aktīvās vielas ir fluorīdi, kas stiprina zobu emalju.

Pretiekaisuma zobu pastas: to sastāvā ir ārstniecisko augu ekstrakti (mumijo, arnika, salvija, kumelītes, mirres, kliņģerītes, melisa, rozmarīns u.c.), vitamīni, jūras sāls, fermenti.

Zobu pastas, kas kavē zobakmens veidošanos: aktīvās vielas, kas kavē zobakmens veidošanos, ir pirofosfāts, cinka citrāts, difosfāts, triklozāns. Šīs vielas kavē kalcija fosfāta nogulsnēšanos uz zobu virsmas un zobu aplikuma mineralizāciju. 

Zobu pastas, kas mazina zobu jūtīgumu: ar gadiem smaganas var atkāpties no zoba saknes, radot tur ļoti jūtīgu un nereti sāpīgu vietu. Sajūtas pastiprinās, ēdot karstu vai aukstu ēdienu. Aktīvās vielas, kas palīdz, ir fluorīdu savienojumi, kālija nitrāts, stroncija hlorīds, kalcija hlorīds. 

—Mūsdienīgi ārstnieciski-profilaktiski līdzekļi mutes dobuma kopšanai Albadent vienkārši lietošanā, satur unikālus dabīgus komponentus, jūtami uzlabo paradonta audu un gļotādas stāvokli, novērš kariesa attīstību, dezodorē mutes dobumu.

 

 

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast