Atpakaļ uz produkciju «Mutes skalojamie līdzekļi - Balzami Albadent»

Mutes dobuma skalošanas balzams ar balināšanas efektu "Albadent-Albavit"

3.30 EUR4.50

Cena:

Pateicoties karbamīda peroksīda sastāvam balzamā, notiek maiga zobu emaljas balināšana. Balzams mutes dobumam aktīvi izdalīts skābeklis, noņem zobu aplikumu un pigmenta plankumus, kas rodas smēķējot vai dzerot kafiju. Piparmētras ēteriskā eļļa pastiprina antiseptisko iedarbību. Tonizē un atsvaidzina mutes dobumu.

Balzams Albavit

Darbība:
  • Zobu balināšana, izmantojot balzamu notiek nebojājot emalju un nekairinot gļotādu, pateicoties aktīvo ingredientu precīzi dozētai koncentrācijai 
  • Balzams papildus veic antiseptisku darbību, ko nosaka peroksīda un piparmētras ēteriskās eļļas klātbūtne ar savām dezinficējošām un pretiekaisuma īpašībām
  • Piparmētras ēteriskās eļļas, kopā ar piparmētras pārtikas aromatizatoru patīkami tonizē un atsvaidzina mutes dobumu, novērš nepatīkamu smaku, uzlabo Jūsu garastāvokli.
Lietošanas pamācība:

Ar viena vāciņa saturu skalot muti 30 sekundes. Nenorīt!. Lietojiet katru dienu 1-2 reizes pēc ēšanas 2-3 nedēļas. Atkārtot kursu pēc 3 mēnešiem. Lai uzlabotu zobu stāvokli, ieteicams lietot kopā ar pretkariesa balzamu "Vesna F"

Sastāvs:

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Xylitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Urea Peroxide, Aromas, Hydroxyethylcellulose, Mentha Piperita Oil, Tromethamine, Saccharin, Citric Acid, Methyl Diisopropyl Propionamide.

Tilpums (ml):
400 ml
Derīguma termiņš:
24 mēn.
Artikuls:
15 k

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast