Atpakaļ uz produkciju «Zobu pastas Albadent mutes dobuma higiēnai, kopšanai un ārstešanai»

Profilaktiskā zobu pasta bērniem "Albadent Pretkariesa" 3+

2.80 EUR4.10

Cena:

  • Trīskārša aizsardzība pret kariesu
  • Zobu minerālās barošanas uzlabošana
  • Saudzīga un efektīva attīrīšana

 Zobu pasta saudzīgi un efektīvi bērniem notīra zobus no aplikuma, brīdina par kariesu un tai ir atsvaidzinoša melones garša. Pastas receptē pievienotas aktīvas piedevas, kas piedalās aizsargslāņa veidošanā uz zobiem no kalcija - fluora kārtas, palielina emaljas stiprumu, veicina to remineralizāciju. Monofluors nātrija piedalās zobu aizsargkārtas veidošanā no fluora - kalcija, kas palielina emaljas noturību. Kalcija laktāts stiprina zobu emalju. Nātrijas pirofosfāts novērš zobu aplikumu, brīdinot par kariesu. Hidratētais dioksīds efektīvi attīra bērnu zobus.

Iesaka bērniem no 3 gadiem. Pastu izmantot vecāku klātbūtnē ne mazāk kā 2 reizes dienā, pielietojot speciālu bērnu zobu birsti. Lai palielinātu efektu iesakam pēc 30 minūtēm tikko kā iztīrīja zobus un pēc katras ēdienreizes muti izskalot ar pretkariesa balzāmu “Bērnu Albadents”.

 

Детская зубная паста

Sastāvs:

 Aqua, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Sorbitol, Glycerin, Hydrated Silica, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Calcium Lactate, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Methylparaben, Ethylparaben, Propylene Glycol, Aroma, Sodium Monofluorophosphate, Saccharin, Cellulose Gum, CI 16255. Fluorīda-0.05%

Tilpums (ml):
75 ml
Derīguma termiņš:
24 mēn.
Artikuls:
0204 к

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast