Atpakaļ uz produkciju «Vīriešu zeķes forA ar pretsēnīšu, pretmikrobu efektu»

Vīriešu sporta zeķes forA ar pretsēnīšu iedarbību

3.90 EUR

Cena:

fora

Vīriešu sporta zeķes forA no augstas kvalitātes kokvilnas (OPTILINE), kas ļauj ādai elpot. Elegantas, lieliski pieguļ kājai. Dubulta, plata, elastīga, mīksta un komfortabla gumija-efekts "bez gumijas"

Vīriešu medicīniskās zeķes bez gumijas.

  • Augsts dabīgu materiālu saturs. Zeķes ražoti no īpaša kokvilnas veida OPTILINE. Tas ir jauns, ļoti tehnoloģisks izejvielu paveids, tā saucamā „elastīgā kokvilna”. Diegs sastāv no 98% kokvilnas un 2% laikras, turklāt laikra atrodas kokvilnas diegā. Tāpēc cilvēka āda saskaras tikai ar kokvilnu bez jebkādiem sintētiskiem materiāliem.
  • Optimāls laikras saturs kokvilnas diegā nodrošina komfotu piekļaušanos kājai un optimāli sadala spiedienu pa visu kāju.
  • Gumijas trūkums nodrošina netraucētu asinsriti pirkstu galos. Speciāls diegu vijums un to sastāvs ļauj zeķēm labi turēties uz kājas un nesaspiest to.
  • Speciālas plānas šuves pilnībā izslēdz risku saberzt ādu šuves rajonā, virs pirkstiem. 
  • Biezāka pēdas un priekšgala zona nodrošina noturību pret izberšanos, paaugstina zeķu izturību un kvalitāti.
  • Apstrāde pret mikrobiem un sēnītēm nodrošina kājām papildus komfortu, aizsardzību no sēnīšu infekcijām un kaitīgas mikrofloras iedarbības, samazina kāju svīšanu, nepieļauj nepatīkamas smakas rašanos. Ir lielisks profilakses līdzeklis un samazina diabētiskās pēdas sindroma rašanās risku.

Lietošanas instrukcija Testēšanas pārskati institūta Bior  Klīniskā novērtēšana Latvijas Mikologu asociācija  Klīniskā novērtēšana Dr.Mileika klīnika  Klīniskā novērtēšana Krievijā

Sastāvs:
kokvilna 98%, lycra 2%
Izmēri:
43-46
Apavu izmēri:
43-46
Krāsa:
balts/pelēks
Artikuls:
9V32M

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast