Atpakaļ uz produkciju «IZPĀRDOŠANA. Kosmētika. Atlaides līdz 80%»

Sinepes ātrai matu augsanai DNC izpārdošana

1.39 EUR2.90

Cena:

Maska stimulē asins pieplūdumu matu saknēm, kas liks pamosties un ātrāk augt pat visslinkākajiem matiem. Pastiprinātā asinsrite piegādā matu saknēm barojošās vielas un skābekli, kas ir nepieciešāms veselīgai matu augšanai., bet ārstnieciskie augi un aminoskābes uztur to darbības stimulāciju.

Горчица для роста волос

 

Lietošanas pamācība:

Aplejiet sastāvu ar karstu, bet ne verdošu ūdeni. Maskai jābūt bieza krējuma konsistencē. Samaisiet. Ļaujiet atdzist līdz komfortablai temperatūrai. Uzklājiet masku tuvāk matu saknēm, ne visā matu garumā. Siltiniet galvu. Rūpīgi nomazgājiet masku pēc5-20 min. Ja maska neizraisa diskomforta sajūtu – aplikācijas ilgumu var pagarināt līdz 30-40 min. Maskas mīkstināšanai to var jaukt kefīrā, pienā, pievienot augu eļļu.Īpaši svarīgi tas būs sausiem matiem. Pirmajā lietošans reizē pārliecinietes vai nav individualas alerģiskas reakcijas uz kādu no maskas sastāvdaļām. Izvairieties no maskas iekļūšanas acīs. Līdzeklis ir intensīvs, ieteicams lietot reizi nedēļā.

Sastāvs:

Brassica Juncea (Mustard) Seeds Powder, Kaolin, Egg Protein, Hydrolyzed Milk Protein, Achillea Millefolium, Chelidonium Majus, Urtica Dioica Leaf, Thymus Serpyllum, Arnica Montana Flower Extract, Aloe Barbadensis Extract.

Tilpums (ml):
100 g
Artikuls:
D2696

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast