Atpakaļ uz produkciju «IZPĀRDOŠANA. Kosmētika. Atlaides līdz 80%»

Maska pret matu izkrišanu sarkanie pipari DNC izpārdošana

2.50 EUR4.60

Cena:

Vienkāršas un laika pārbaudītas skaistumkopšanas receptes nenoveco. Aizraujoties ar ultramodernu kosmētiku, reizēm der atcerēties par to milzīgo pieredzi, kas ir krāta paaudzēm ilgi, pārejot no vecmāmiņām pie mazmeitām, no mātēm-pie meitām.
Senlaicīgās receptes darbojas- to ir viegli pārbaudīt katram pašam.
Vai nav pienācis laiks „parādīt piparus” saviem matiem? Atmodināt un dot stimulu augšanai un spēkam.Sarkano piparu enerģija un zāļaugu spēks liks slinkiem matiem augt ātrāk.

Kā spēcīgam zemādas asinsrites aktivatoram - maskai ar sarkanajiem pipariem praktiski nav analogu pēc iedarbības intensitātes. Kad ir izmēģināti dažādi līdzekļi- ir vērts atgriezties pie pārbaudītām receptēm. Superaktīvais sastāvs pamodinās „guļošus”matu sīpoliņus, uzlabos to apgādi ar barības vielām, mazinās matu izkrišanu, paātrinās to augšanu.

Маска для волос красный перец

Lietošanas pamācība:

Sajauciet līdzekli ar nelielu daudzumu karsta ūdens, līdz bieza krējuma konsistencei. Atvēsiniet līdz komfortablai temperatūrai, samaisiet. Nelielu daudzumu līdzekļa uzklājiet uz ādas- pārliecinieties, vai nav alerģisku reakciju. Maskas iedarbības mīkstināšanai tai var pievienot kondicionieri vai jebkuru vieglu krēmu. Uzklājiet masku uz mazliet mitriem matiem, visā to garumā, uzvelciet polietilēna cepurīti.Pēc 10-20 minūtem- izmazgājiet matus ar šampūnu.
Procedūru var veikt 1-2 reizes nedēļā , 2-3 nedēļas.

Sastāvs:

Montmorillonite, Capsicum Annuum, Camellia Sinensis, Algea, Plantago Major, Myristica, Sinapis Alba, Citric Acid.

Artikuls:
D6397

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast