Atpakaļ uz produkciju «IZPĀRDOŠANA. Kosmētika. Atlaides līdz 80%»

Augļskābes sejai DNC

1.50 EUR3.30

Cena:

Šim organisko skābju kompleksam piemīt labi pierādīta efektivitāte kā dziļi attīrošam, pretiekaisuma, mitrinošam un atjauninošam līdzeklim. Tas ir sevi brīnišķīgi rekomendējis profesionālās kosmētikas praksē. Uzlabo ādas stāvokli, darbojoties molekulārā un šūnu līmenī.Stimulē savienotājaudu sintēzi.Samazina raga slāņa biezumu, atsvaidzina ādas toni,atjauno jūtamu ādas maigumu.Aktivizē ādas aizsargspējas, palielina tās dabīgo mitruma līmeni.

Фруктовые кислоты для лица

 

Lietošanas pamācība:

ar nelielu līdzekļa daudzumu viegli norīvējiet seju. Nepieļaujiet līdzekļa iekļūšanu acīs! Pēc 3-7 min nomazgājiet Agļskābes pīlingu ar tīru, vēsu ūdeni. Ieteicams līdzekli izmanto reizi nedēļā. Pāris dienas pēc procedūras izvairieties no nokļūšanas tiešos saules staros. Pirms lietošanas pārleicinieteis vai nav individuālas alerģiskas reakcijas pret kādu no līdzekļa komponentiem.

Sastāvs:

Citrus Aurantium Distillate, Lactic Acid, Glycolic Аcid, Sodium Hyaluronate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Tartaric Acid, Malic Acid.

Tilpums (ml):
26 ml
Artikuls:
D1668

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast