Atpakaļ uz produkciju «IZPĀRDOŠANA. Kosmētika. Atlaides līdz 80%»

Alus raugs matu augšanai DNC izpārdošana

2.00 EUR4.20

Cena:

Naturāls multivitamīns
Īstas, neaizvietojamas aminoskābes
Atbalsta galvas ādas aizsardzību

Maskas unikalitāte ir tajā, ka vitamīnus, olbaltumvielas un mikroelementus tā sintezē pati, tieši uz matiem. Un labprāt dalās ar savām noderīgajām īpašībām arī ar matu saknēm un galvas ādu. Tāda piebarošana stimulē stiprāk nekā sintētisku vitamīnu un aminoskābju izmantošana.Īsu laiku dzīvojošie proteīni un fermenti neiziet ilgo apstrādes, konservācijas un uzglabāšanas ceļu, bet uzreiz iekļaujas barošanas un augšanas šūnu aktivizācijas procesā.

 

Пивные дрожжи для волос

Lietošanas pamācība:

Sajauciet sastāvu ar nelielu daudzumu silta ūdens, 35-40 C. Līdzekļa konsistencei jābūt kā krējumam. Atstājiet siltā vietā 10-15 minūtes. Samaisiet, vajadzības gadījumā pievienojiet vēl mazliet silta ūdens, uzklājiet masku uz matu saknēm. Siltiniet matus ar polietilēnu un dvieli. Pēc 20-30 minūtēm izmazgājiet matus ar šampūnu.

Sastāvs:

Hydrolyzed Brewers Yeast Protein (Sausais raugs), Lactis Proteinum (Piena proteīni), Sucrose (Cukurniedru cukurs), Kaolin (Кaolīns), Panicum Miliaceum Seed (Prosas milti), Hydrolyzed Glycine Soja (Soy) Protein (Sojas proteīni), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed ( Ķirbju milti), Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract (Zaļās tējas ekstrakts), Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract (Prosas ekstrakts), Allium Cepa (Onion) Bulb Extract (Sīpolu ekstrakts).

Tilpums (ml):
100 g
Artikuls:
D3062

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast