Atpakaļ uz produkciju «IZPĀRDOŠANA. Kosmētika. Atlaides līdz 80%»

Šķidrie pipari matiem DNC izpārdošana

1.39 EUR2.90

Cena:

Piparu ekstrakta un aktīvo augu komponentu kompleksa darbība ir vērsta uz pozitva stresa radīšanu galvas ādai un matu sakņu sīpoliņiem un to pastiprinātas barošanas atbalstu. Līdzekļa izsauktais asins pieplūdums aktivizē palēninātus vielmaiņas procesus un veicina novājinātu matu sakņu nostiprināšanu. Maskas iedarbībā paplašinātās poras un asins pieplūde ļauj nodrošināt efektīvu barošanu un matu augšanas stimulāciju.

Жидкий перец для волос

Darbība:

 

Lietošanas pamācība:

30 min pirms matu mazgāšanas uzklājiet sastāvu uz galvas ādas un aptiniet galvu ar plēvi.Pirms izmantošanas, paciņu ar līdzekli var sasildīt karstā ūdenī.Nomazgājiet ar ierasto šampūnu. Nelietojiet uz bojātas ādas, izvairieties no līdzekļa iekļūšanas acīs un uz sejas ādas.Ja dedzinošas sajūtas Jums šķiet par stipru- nomazgājiet līdzekli ātrāk.Piparu iedarbību var pavājināt, šķaidot līdzekli jebkurā augu eļļā.

Sastāvs:

Ricinus Communis Seed Oil, Prunum Armeniace Kernel Oil, Capsicum Frutescens, Chuit Extract, Hippophae Rhamnoides Oil, Tocopherol Acperate, Tocopherol Acetate Oil (Bergamot Oil), Pinus Sibirica Nut Oil (Cedar Oil), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Citrus Grandis Fruit Oil (Grapefruit Oil).

Tilpums (ml):
3x15 ml
Artikuls:
D5499

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast