Atpakaļ uz produkciju «Sejas kopšanas līdzekļi»

Maigs krēms acu zonai pret krunkām, maisiņiem un riņķiem “Formula Preobraženija”, Anti-Age Line

3.20 EUR4.30

Cena:

Aizsargā un baro ādu ap acīm, kavē krunciņu un tumšo riņķu rašanos ap acīm, mazina piepampumu, iekaisumus, kuri ir radušies dekoratīvās kosmētikas ietekmē. Maiga konsistence.

Samazina plakstiņu pietūkumu, intensīvi baro, mitrina un izlīdzina maigo ādu ap acīm. Neovitīns® krēma sastāvā uzlabo asinsriti ap acīm, veicina asinsvadu membrānas nostiprināšanu, veic pretiekaisuma iedarbību. Neovitīna® un bioaktīvo komponentu sinerģiskā iedarbība noņem kairinājumu, ko izraisa pilsētas smogs un dekoratīvā kosmētika, novērš priekšlaicīgu plakstiņu ādas novecošanos.

Acu krēms

Āda ap acīm salīdzinot ar sejas ādu ir ļoti plāna. Līdz ar to tai nepieciešama īpaša kopšana obligāti ievērojot Langera masāžas līnijas lietojot ikdienas kosmētiskos līdzekļus. Ādu ap acīm nedrīkst stiept. Jebkuru līdzekli iemasē ar vieglām pliķējošām kustībām ar III vai IV pirksta spilventiņiem. Vismazāko iestiepumu ādā ap acīm var panākt ar apļveida masāžas kustībām sākot no augšējā plakstiņa kaktiņa virzienā uz acs ārējo malu un apakšējā plakstiņa ārējā kaktiņa virzienā uz deguna sakni.

Masāžas līnijas

Darbība:

Novērš grumbiņu un loku veidošanos zem acīm, samazina plakstiņu uztūkumu, maigi baro, mitrina un mīkstina jutīgu ādu, noņem kairinājumu ko izraisa dekoratīvā kosmētika.

Lietošanas pamācība:

Ar vieglām masējošām kustībām uzklāt krēmu uz ādas.

Sastāvs:

destilēts ūdens, olīveļļa, sojas eļļa, glicerīna monostearāts, stearīns, emulsijas vasks, Neovitīns®, glicerīns, dimetikons, ciklometikons, izopropilmiristāts,  trietanolamīns, metilparabēns, propilparabēns, imidazolidinilmochevina, citronskābe, parfimērijas kompozīcija.

Tilpums (ml):
30
Derīguma termiņš:
18
Artikuls:
39k

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast