Atpakaļ uz produkciju «Matu kopšanas līdzekļi»

Pretblaugznu šampūns jebkura tipa matiem “Formula Preobraženija”, Anti-Age Line

3.90 EUR4.90

Cena:

Regulē tauku dziedzeru darbību, aizsargā galvas ādu no kairinājumiem. Speciālajai piedevai klimbazolam piemīt pretmikrobu un pretsēnīšu iedarbība, kas kavē blaugznu rašanos. Regulāri kopjot matus ar šo šampūnu mati atgūst spīdumu un kuplumu.

Pretblaugznu šampūns regulē tauku dziedzeru darbību, aizsargā galvas ādu no kairinājumiem. Speciālajai piedevai klimbazolam piemīt pretmikrobu un pretsēnīšu iedarbība, kas kavē blaugznu rašanos. Regulāri kopjot matus ar šo šampūnu mati atgūst spīdumu un kuplumu.

Darbība:

Regulē tauku dziedzeru darbību un aizsargā galvas ādu no kairinājuma. Speciāla piedeva climbazols, kam ir antibakteriāla un pretsēnīšu iedarbība, novērš blaugznu veidošanos. Regulāri lietojot matiem atgriežas mirdzums un krāšņums.

Lietošanas pamācība:

Nelielu daudzumu šampūna uzklāt uz mitriem matiem, saputot un nomazgāt ar siltu ūdeni. Ja nepieciešams procedūru var atkārtot. Ieteicams pēc mazgāšanas lietot kondecionieri- skalotāju no sērijas "Формула Преображения".

Sastāvs:

destilēts ūdens, nātrija lauretsulfāts, propilenglikols, kokamidopropilbetamīns, nātrija alkisulfonāts, nātrija hlorīds, bērzu pumpuru propilenglikola ekstrakts, klimbazols, pantenols, metilhlorizotiazolinons, metilizotiazolinons, allantoīns, citronskābe, parfimērijas kompozīcija, CI 19140

Tilpums (ml):
250 ml
Derīguma termiņš:
24 mēn.
Artikuls:
75k

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast