Atpakaļ uz produkciju «Skropstu un uzacu kopšana»

Jamaikas melnā rīcineļļa skropstām DNC

5.80 EUR6.50

Cena:

Jamaikas rīcineļļa stipri atšķiras no mums pierastās attīrītās, medicīniskās rīcineļļas. To iegūst no apvārītām, grauzdētām sēklām, ar aukstās spiešanas metodi, ar minimālu gala produkta filtrāciju. Šis izgatavošanas veids ir absolūti unikāls un daudzkārt pastiprina dabīgās barojošās un stimulējošās Jamaikas rīcineļļas sēklu īpašības.
Rīcinola triglicerīdi, ar kuriem ir piesātinātas sēklas, grauzdēšanas procesā veido unikālus savienojumus ar citiem organiskajiem un minerālajiem elementiem, radot spēcigu un pieejamu matu augšanas šūnām nepieciešamo vielu kompleksu. Papildinot melnās Jamaikas rīcineļļas lieliskās bioaktīvās īpašības, līdzekļa sastāvā esošās ēteriskās eļļas atvieglo tās sadali un uzlabo iekļūšanas spējas. Piepildot un uzlabojot matiņus visā garumā, eļļa sasniedz matu sīpoliņus, apgādajot tos ar enerģiju un materiāliem, skaistu un garu skropstu augšanai.

Lietošana: līdzekli uzklājiet uz skropstām, no matiņu vidus līdz galiņiem. Līdzekli var izmantot arī uzacīm.Iespējams neliels daudzums pelnu, kas veidojas grauzdējot sēklas.Jamaikas melnā rīcineļļa skropstām DNC 

Tilpums (ml):
10 ml
Artikuls:
D0481

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast