Atpakaļ uz produkciju «Kāju un pēdu kopšana»

Balzāms kājām Sustavit Papēžu pieši

4.90 EUR5.90

Cena:

Efektīvs līdzeklis, kura sastāvā ir dabīgas aktīvas sastāvdaļas un ārstniecisko augu ekstrakti. Tam piemīt pretiekaisuma iedarbība, veicina funkcionālā stāvokļa uzlabošanu un absorbējamās kaulu īpašības. Balzāma iedarbību nodrošina tā dabīgo sastāvdaļu augsta bioloģiskā aktivitāte, kam piemīt izteikta pozitīva kompleksa iedarbība. Sastāvā ir 17 aktīvas sastāvdaļas.    

Žults sausa (attīrīta) ir ieteicama lietošanai muskuļu un skeleta sistēmas slimību gadījumā. Tam ir atrisinoša iedarbība uz bursītu un mīksto audu infiltrātiem, veicina kaļķu nogulšņu izzušanu locītavās.

Sveķu terpentīns nepārspējams tautas līdzeklis pret papēža piešiem. To ar panākumiem izmanto vairākās Eiropas un Āzijas valstīs.

Guggul sveķu ekstraktam no Commiphora koka mizas ir spēcīga pretiekaisuma iedarbība.

Kamparam piemīt atvēsinoša, pretsāpju un antiseptiska iedarbība. Uzlabo audu trofismu, paātrinot to atjaunošanos un hematomu uzsūkšanos.

Dadzis ir populārs ārstniecības augs. Tam piemīt pretiekaisuma un prettūskas iedarbība. Lieto pie podagras, reimatisma, locītavu slimību saasināšanās, kā arī pie traumām, apdegumiem, brūcēm. Stimulē vielmaiņu un audu reģenerāciju.

Kalnu arniku plaši izmanto tautas medicīnā. Vairāk kā tūkstots gadu tā ir pazīstama Eiropā kā nepārspējams līdzeklis ārīgai lietošanai pie mīksto audu traumām.

Tilpums (ml):
125 ml

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast