Skropstu tušas jauna kolekcija KINO

«FANTASY BLUE» Zila tuša apjomam un garumam  - zilās krāsas maģija cīņā pret rutīnu. Tuša viegli klājas, bez gabaliņiem un salipšanas, rada papildus apjomu un garumu. Ērta birstīte labi atdala skropstas un izliec tās. Tāda tuša vienmēr ir modē blondīnēm, brunetēm un rudmatēm ar brūnām, zilām, pelēkām un zaļām acīm. Tā izceļ acu skaistumu, mirdzumu, rada izteiksmīgu skatienu un iespaidīgu kontrastu.

Fantasy Blue

 «CLASSIC» Garas skropstas - dabisks meikaps slavenību ikdienas dzīvē. Maksimāli ērta otiņa, rūpīgi nokrāso pat pašas gaišākās skropstas, garantēti pagarina tās, pateicoties speciālām šķiedrām, dod vieglu apjomu, izķemmē, atdala vienu no otras un uzloka, kas skatienam sniedz īpašu izteiksmi. Bišu vaska, karnaubas un kandelilla vasku kombinācija skropstām piešķir brīnumainu elastību un garantē vieglu uzklāšanu bez gabaliņiem un izsmērētiem acu plakstiņiem.

classic

 «BLOCKBUSTER» Papildus apjoms  - tas ir spilgts izteiksmīgs filmas zvaigznes skatiens īpašiem gadījumiem. Maksimāli ērta otiņa atdala un rūpīgi nokrāso skropstas, nodrošinot fantastisku apjomu. Profesionāli pārbaudītais sastāvs atvieglo skropstu tušas uzklāšanu, piešķir skropstām izteiksmīgu izliekumu, nesalīmē tās kopā, neveido gabaliņus un nesmērē acu plakstiņus. 

 

blockbuster

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast