Atsvaidzinātāji kājām ar eļļām – daži spreja pilieni atgriezīs Jums vieglu gaitu

Medicīnas-kosmetoloģiskie līdzekļi kāju un apavu dezinfekcijai – tā nav tikai mūsdienīgā cilvēka iegriba, kurš ir izlutināts ar ķermeņa komforta industrijas sasniegumiem. Kājas – visievainojamākā mūsu organisma daļa. Runa iet par slodzi staigājot un stāvot darbā, par baktēriju un sēnīšu infekcijas riskiem, kuru avots var būt solāriju, baseinu, saunas, pedikīra kabinetu apmeklējums.

Īsts skaistums ir saistīts ar veselību. Kāju svaigums – tās nav tikai higiēnas prasības, bet arī Jūsu psiholoģiskais komforts. Kājas īpaši stipri svīst un, jo vairāk Jūs strādājat dienas laikā, jo vairāk izjūtat fiziologiskās un psiholoģiskās neērtības, tai skaitā ādas, zeķu un apavu specifiskās smakas dēļ.

Šī iemesla dēļ, automobiļa cimdu nodalījumā, vannas istabā uz plaukta un ceļa somā jābūt dezinfekcijas līdzekļiem kājām.

Kāju dezinfekcija – ātri, droši un smaržojoši

Nomierināt dedzinošās sajūtas pēdās un smeldzošās potītes var uzklājot atdzesējošas kosmētikas līdzekļus. Mēs piedāvājam vēl vairāk – tie ir profesionāli dezinfekcijas līdzekļi forAsept, kuru līnijā ir:

  • Līdzekļi ātrai kāju dezinfekcijai.
  • Atsvaidzinātāji kājām ar atdzesējošu efektu.
  • Dezodoranti kājām un apaviem.

Spreji forAsept atšķiras ar divkāršo iedarbību. Citiem vārdiem sakot, uzsmidzinot uz ādas, Jūs ne tikai nekavējoties atbrīvosieties no smaguma sajūtas kājās, bet arī iedarbināsiet ļaundabīgo mikroorganismu ātras iznīcināšanas procesu.

Izmantot sprejus var gan profilaktiskos nolūkos – piemēram, mainot baseina ģērbtuvē gumijas čības pret parastajiem apaviem, gan arī atklājot sēnīšu infekcijas simptomus. Šajā gadījumā apstrādāt nagus, kāju pirkstu starpas, pēdas, nepieciešams vairākas reizes dienā.

Ja nepieciešama dezinfekcija, svarīgi ir iegādāties pienācīgus preparātus, kuri attaisnos savu klātbūtni Jūsu somiņā. Ieguvušie starptautisko ekspertu atzinumu, dezinfekcijas līdzekļi medicīnā, pie mums ir plašā izvēlē.

Mūsu pastāvīgo pircēju izvēle – ir spreju līnija kāju un apavu dezinfekcijai – forAsept.  ITLA.LV assortimentā Jūs atradīsiet dezinfekcijas līdzekļus un atsvaidzinātājus, kuri ir lieliski sevi pieteikuši patērētāju vidē.

Mūsu piedāvāto preparātu sastāvā, lai tiktu veikta momentāla kāju dezinfekcija, ir : greifrūta, piparmētru, eikalipta, apelsīna, citrona, bergamota, salvijas, lavandas, ilang-ilang, sandalkoka ēteriskās eļļas. Produkcija, ko piedāvā ITLA.LV ir sertificēta un atbilstoša derīguma termiņa prasībām.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast