Atpakaļ uz produkciju «"Metrs"- vīriešu kosmētika»

Želeja pēc skūšanās ar ilgstošu atvēsinošu efektu "METRS"

3.20 EUR

Cena:

Želeja pēc skūšanās "Metrs" izcils pretiekaisuma un mitrinošs līdzeklis sejas ādas kopšanai pēc skūšanās. Želeja maigi nomierina, baro un nomierina ādu, rada patīkamu atvēsinošu iedarbību pēc skūšanās. Azulēns iekrāso želeju maigi zilā krāsā, un kavē iekaisumu attīstību. Bērza mizas ekstrakts novērš agro grumbiņu rašanos un ādas novecošanos.

Darbība:

Gela receptūrā ir ieviests jauns preču produkts Betulavīts® - dabīgs bērza mizas ekstrakts, kam ir ļoti vērtīgas farmakoloģiskās īpašības: pretiekaisuma, antibakteriālas, antioksidanta, reģenerējošas, mitrinošas un anti-alerģiskas. Želeja nogludina, mīkstina un baro ādu, kavē iekaisuma attīstību, palēninot novecošanās procesu, iedarbojoties uz receptoriem ādā, kas atbild par epidermas atjaunošanu. Želeja pēc skūšanas novērš priekšlaicīgu grumbu rašanos, patīkami atsvaidzina un atvēsina ādu, viegli uzsūcas, neatstājot taukainu spīdumu.

Lietošanas pamācība:

Nelielu daudzumu želejas vienmērīgi uzklāt uz ādas pēc skūšanās.

Sastāvs:

destilēts ūdens, glicerīns, mentillaktāts, bērza mizas ekstrakts Betulavīts, polioksietilēna sorbitānmonooleāts, Methylparabēns, etilparabēns, Propylparabēns,trietanolamīns, karbomērs, azulēns, parfimērijas kompozīcija, EDTA, E133.

Tilpums (ml):
125
Derīguma termiņš:
18
Artikuls:
76 к

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast